Centrum Recyklingu Transportu i Górnictwa sp. z o. o.
Działając na wielu płaszczyznach biznesowych w Europie używamy IMOUSE w szerokim spektrum monitorowania i pozyskiwania  bieżących danych z internetu.
 współwłaściciel Andrzej Paciorek

 

 

ON-ZIN ALDONA ZITZMAN
Z firmą OKWIFI Bolesław Górski współpracujemy od wielu lat w szerokim zakresie IT. Program IMOUSE jest przydatnym narzędziem w zakresie monitorowania rynku rolnego w czasie rzeczywistym, a zwłaszcza cen warzyw.
 CEO Jarosław Partyka

 

 

Gesal Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eugeniusz Skoczyński
Dzięki IMOUSE oszczędzamy czas wyszukując przetargów i nowinek z regionu w zakresie inwestycji budowlanych. Jest to program intuicyjny, łatwy w użyciu.
 administrator Agnieszka Szałkiewicz

 

 

BOROWIAK SP. Z O.O.
Jesteśmy wiodącym producentem betonu w okolicach Inowrocławia. Śledzimy przy pomocy IMOUSE rynek dużych przedsięwzięć budowlanych w regionie oraz rynek kruszyw w Polsce.
 współwłaściciel Karol Borowiak

 

 

EURODEKOR
Rynek szkła i jego zdobienia jest bardzo specyficznym i wymagającym rynkiem. Firma OKWIFI Bolesław Górski udostępniła nam narzędzie dzięki któremu z zadowoleniem monitorujemy konkurencję w skali globalnej oraz znajdujemy nowych klientów.
 właściciel Rafał Hetmaniak

 

 

P.W. WISEBINO
IMOUSE to znakomita alternatywa jeżeli chodzi o koszty i efektywność w zestawieniu z dodatkowym etatem w firmie na stanowisku handlowca. Dzięki IMOUSE minimalnym kosztem, pozyskujemy nowych kontrahentów.
 dyrektor Magdalena Szczutkowska