szukamy KUPCA chcącego KUPIĆ teren pod budowę supermarketu

Klient przejął w drodze postępowania sądowego atrakcyjną działkę w centrum Wrocławia i szuka potencjalnego nabywcy z kapitałem ponad 10 mln zł.
  • tryb wyszukiwania: raz w tygodniu

szukamy odpadu polietylenowego

Klient zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych w związku z czym interesuje go jak kształtuje się podaż / popyt / cena odpadu polietylenowego. IMOUSE codziennie wyszukuje nowości dla Klienta szukając aktualnych cen, nowych dostawców, upatruje okazji. Nie chcemy by wyszukiwać odpadu polietylenowego koloru białego.
  • tryb wyszukiwania: codziennie

szukamy startapów mających coś wspólnego z grafenem

Globalny inwestor jest zainteresowany wejściem w układ biznesowy z startup-ami w zakresie zastosowań technologicznych i przetwarzania grafenu. Klient szuka możliwości przejęcia obiecujących inwestycji biznesowych w tym patentów, how-know,  IMOUSE  jest uruchamiany w kilkunastu trybach ze względu na złożoność pozyskiwania danych.
  • tryb wyszukiwania: raz w tygodniu

szukamy ogłoszeń o mających się odbyć przetargach komorniczych w zakresie nieruchomości w województwie mazowieckim.

Klient zajmuje się skupowaniem zadłużonych nieruchomości.  Bierze udział w przetargach na zakupu takich nieruchomości.
  • tryb wyszukiwania: raz w tygodniu

szukamy Panamera GTS

Klient przymierza się do kupienia możliwie najstarszego w znakomitym stanie  PORSCHE PANAMERA GTS. Samochód chce potraktować jako wieloletnią lokatę środków pieniężnych. Stąd wynika duża rozbieżność cenowa szukanego auta 50tys-300tys EURO. Nie interesuje Klienta portal e-bay gdyż monitoruje go na bieżąco przy pomocy aplikacji współpracującej z typ portalem, która posiada wbudowane API dostarczone przez portal.
  • tryb wyszukiwania: raz w tygodniu

cyklicznie monitorujemy rynek ogłoszeń z pracą z terenu Polski.

Klient codziennie śledzi firmy konkurencyjne i ich portale branżowe związane z ogłoszeniami o pracę. Wyszukuje nowych płatników swojej konkurencji by ich również pozyskać dla siebie.
  • tryb wyszukiwania: codziennie

chcemy pozyskać kapitał intelektualny firm z zakresu IT

Klient chce pozyskać kapitał intelektualny z zakresu tworzenia oprogramowania w wybranych technologiach najlepiej  z doświadczeniem w aplikacjach biurowo-kadrowych. Klient głównie jest zainteresowany pozyskaniem spółek z o.o.  lub małych firm  kilkuosobowych ze stażem minimum 2 lata na rynku z miejscem prowadzenia działalności Warszawa i okolice.
  • tryb wyszukiwania: raz na dwa tygodnie

IMOUSE cyklicznie monitoruje konkurencję w branży eleganckiego obuwia głównie na Facebooku i Twitterze

Klient codziennie śledzi wszelkie posunięcia swojej konkurencji, jej kampanie reklamowe, promocje w internecie.
  • tryb wyszukiwania: codziennie

analizujemy opinie internautów w kontekście strajków nauczycieli w szkołach

Klient pozyskuje najnowsze informacje dotyczące opinii społecznych  w zakresie bieżącej sytuacji społecznopolitycznej w Polsce. Szukamy głównie opinii w kontekście Związku Nauczycielstwa  Polskiego.
  • tryb wyszukiwania: codziennie

Analizujemy markę nowego jogurtu pitnego na rynku

Klient zaczął promować nowy rodzaj jogurtu pitnego na kilku lokalnych rynkach w kraju w  2 różnych wariantach producenckich. Szukam wszelkich wzmianek na temat jego produktu.
  • tryb wyszukiwania: codziennie